NAJNOVIJE VESTI O ANI NIKOLIĆ! Pevačicino poslednje oglašavanje otkriva njeno STANJE! (FOTO)

Zabava

28.08.2025

08:55

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Mnogi su ovo čekali da čuju!

NAJNOVIJE VESTI O ANI NIKOLIĆ! Pevačicino poslednje oglašavanje otkriva njeno STANJE! (FOTO)

Foto: Antonio Ahel/ATAImages/Republika

Pevačica Ana Nikolić nedavno je prijavila bivšeg dečka, kompozitora Gorana Ratkovića Raleta, za nasilje. On je dobio zabranu prilaska - prvo 48 sati, a potom i 30 dana. Javnost od tad prati njihov javni sukob i prepucavanje preko društvenih mreža i medija.

Ana se i danas oglasila na društvenoj mreži Instagram, kako bi se zahvalila ljudima na podršci.

- Hvala vam svima na nesebičnoj podršci, hvala vam svima... Znam da nisam sama - poručila je pevačica.

Republika

Foto: instagram.com/ananikolicofficial

Objava Ane Nikolić

Inače, Rale je priznao da je došlo do nasilja, ali, kako je rekao za Blic, bilo je obostrano.

- Na neki način jeste istina da je došlo do nasilja, ali ja više ne znam ko je tu nasilnik, a ko trpi nasilje. To je obostrano, neka veza koja je apsolutno toksična, mi ne možemo da sastavimo tri dana da budemo okej. Jednom smo samo sastavili nedelju dana i to je maksimum. Tog dana, ja sam spavao u sobi, a ona je uzela da mi proverava telefon i čita poruke. Našla je prepisku sa devojkom koju ja i ne poznajem. To je neki njen fan, pisala mi je kada smo išli na Krk... Ana je to pročitala i poludela jer je mislila kao da sam ja imao nešto sa tom devojkom, a to veze nema sa životom... Tu kreće ludilo: "Ti me varaš" - istakao je, pa dodao:

Republika

Foto: Antonio Ahel/ATAImages/Vladimir Lukic

Rale je priznao da je bilo nasilja

- Nije mogla da se smiri, ona je celu sobu razbila. Uzeo sam telefon i rekoh: "Sad ću da snimim šta si sve razbila". To su bile psovke, uvrede... Sve imam snimljeno na telefonu. Kaže: "Gledaj mi modrice, gledaj šta mi radiš". Rekoh, ajde daj da snimim te modrice, a ono nema ništa po telu. U jednom trenutku je otišla u kuhinju, polomila je sve što može. Onda je ušla u trpezariju, bacala je tanjire što su ostali od ručka po zidovima. Tu sam skočio i rekao: "Alo bre ženo, ovo je treći put da razbijaš celu kuću, jesi normalna budalo?". Rekla mi je: "Sada ću bre da uzmem nož da te izbodem". Otišla je u kuhinju i ja sam stvarno mislio da će to uraditi. Međutim, ona je ostavila nož i zaletela se na mene da me udari. Ja sam je uhvatio za ruke, ona se tu otimala i stvarno sam je u tom otimanju jednom nehotice udario. Kada sam video da ne mogu da je smirim, samo sam je obgrlio i spustio na pod. Molio sam je da se smiri.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading