Šiptari sve izmislili! Stigao odgovor Moskve na navodni tajni dogovor o nezavisnosti Kosova!

Republika.rs

Autor: Tanjug, Republika

Vesti

07.03.2019

13:55

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Moskva negira pisanja prištinskih medija da su se, navodno, Rusija, Francuska i SAD dogovorile o priznanju nezavisnosti Kosova, saopštila je danas portparolka Ministarstva odbrane Rusije Marija Zaharova.

RepublikaFoto: pixabay.com
Moskva

Ona je, odgovarajući na pitanje novinara da li je istina ono što pišu prištinski mediji da postoji tajni dogovor o nezavisnosti Kosova, rekla da se u samom pitanju sadrži odgovor.

- U vašem pitanju se sadrži odgovor: kosovski mediji na albanskom jeziku, pozivajući se na nemačke izvore. Mislim da o tome ne možemo ozbiljno razgovarati. Sve što se tiče stava Srbije o rešavanju kosovskog pitanja najaktivnije komentariše predsednik Srbije, praktično svakodnevno. Radi se o ocenama procesa i o poteškoćama sa kojima se suočava rukovodstvo Srbije tokom tih pregovora - izjavila je Zaharova.

Prema njenim rečima, izvori tih informacija ne ostavljaju prostora da im se veruje, prenosi Sputnjik.

Prištinski mediji objavili su da su Vašington, Pariz i Moskva pripremaju sporazum o "karakteru prijateljstva i dobrosusedskih odnosa" između Beograda i Prištine, koji bi navodno trebalo da bude potpisan u periodu od 28. juna do 13. jula ove godine.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (8)

Loading
Marija

07.03.2019 15:14

Siptari sve zasnivaju na lazima pa i njihovu navodnu nezavisnost.

Nadica

07.03.2019 15:28

Kao i uvek izmisljaju i slize se neistinom koja nema veze sa realnoscu.

Ivana

07.03.2019 15:36

U lazi su kratke noge...Izgleda da su na to zaboravili.

Ema

07.03.2019 15:37

Nece nikad Rusi na Srbe da udare.