PROFESOR-BLOKADER ZAUSTAVLJEN NA GRANICI S KOFEROM PUNIM SE*SUALNIH POMAGALA! Vibratori, sado-mazo oprema - EVO ŠTA JE SVE NAĐENO (FOTO, VIDEO)

Vesti

23.04.2026

14:45

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Ništa od ovoga ne bi bilo sporno da roba nije pokušana da se unese ilegalno, čime je direktno prekršen zakon.

PROFESOR-BLOKADER ZAUSTAVLJEN NA GRANICI S KOFEROM PUNIM SE*SUALNIH POMAGALA! Vibratori, sado-mazo oprema - EVO ŠTA JE SVE NAĐENO (FOTO, VIDEO)

Foto: Privatna arhiva

Aleksej Kišjuhas (43), redovni profesor sociologije na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu i dugogodišnji kolumnista blokaderskog tabloida Danas, našao se u centru skandala. Kako saznajemo, Kišjuhas je zaustavljen na graničnom prelazu, nakon što je kontrolom njegovog prtljaga otkrivena neprijavljena roba velike vrednosti, a roba su razne vrste se*sualnih igračaka!

Republika

Foto: Privatna arhiva

 

Iako su privatne sklonosti pojedinaca njihova lična stvar, ovaj slučaj prevazilazi okvire privatnosti zbog količine i vrednosti pronađene robe, koja ukazuje na klasičan pokušaj šverca. U koferu novosadskog profesora pronađen je čitav arsenal seksualnih pomagala:

* Više vibratora različitih oblika i dimenzija

* Japanske kuglice i specifični stimulatori

* Profesionalna BDSM oprema za vezivanje, dominaciju i mazohizam

Prema procenama, vrednost zaplenjene sado-mazo opreme iznosi više hiljada evra. S obzirom na to da roba nije prijavljena nadležnim carinskim organima, postavlja se pitanje da li je profesor Kišjuhas ovu opremu planirao za "ličnu upotrebu" ili je reč o preprodaji na crnom tržištu.

- Ništa od ovoga ne bi bilo sporno da roba nije pokušana da se unese ilegalno, čime je direktno prekršen zakon - navodi izvor blizak istrazi.

Podsećamo, Aleksej Kišjuhas (43) redovni je profesor na odseku za sociologiju Filozofskog fakulteta u Novom Sadu. Takođe je redovni kolumnista tabloida Danas od 2006. 

Dobitnik je Nagrade za najboljeg mladog istraživača Filozofskog fakulteta u Novom Sadu (2015) i nagrade "Stanislav Staša Marinković" za novinarsku hrabrost i posebne domete u istraživačkom i analitičkom novinarstvu (2016).

Kako će se ovaj "istraživački poduhvat" s granice odraziti na njegovu profesorsku karijeru i ugled kolumniste, ostaje da se vidi.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (3)

Loading
Milorad

23.04.2026 19:57

Jasno je da se ovakvi slučajevi ne mogu ignorisati u javnosti .

ana

23.04.2026 20:22

Na ovo nema komentara. Nemoguće je bilo šta smisleno reći. Tužno...

Mislilac

24.04.2026 00:10

U profo to za doktorat izgleda sprema