Hičkok u Pančevu! U naselju Tesla građani zatekli horor scene
Društvo za zaštitu životinja i prirode Ekolibrijum objavilo je na svojoj fejsbuk strani da su danas na bivšoj pijaci na Tesli u Pančevu (kod betonskih stubića) nađene mrtve ptice.
Foto: printscreen/Google Earth/pixabay.comEkolibrijum je takođe objavio poruku iz inboksa da su "deca pronašla hleb premazan plavom supstancom".
Očevici sa Tesle su potvrdili da je nekoliko golubova pronađeno na površini u blizini bivše pijace i dečjeg vrtića. Takođe. preneli su da je jedan sugrađanin pokupio nekoliko golubova "da bi ih odneo na analizu", piše portal 013.info.
Scene koje su građani Pančeva zatekli izgledale su kao u filmu "Ptice" iz 1963. godine koji je režirao najpoznatiji stvaraoca Horor filmova Alfred Hičkok.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)