NIZAK UDARAC: Brat Sitijeve zvezde ISPROZIVAO Gvardiolu!

30.05.2021

10:26

Fudbaleri Mančester sitija poraženi su u finalu Lige šampiona od Čelsija rezultatom 1:0.

Fil Foden i Serhio Augero neuešni posle poraza u finalu Lige šampiona od Čelsija

Serhio Aguero je u Portu odigrao svoj poslednji meč u dresu Sitija, a u igru je ušao tek u 77. minutu. Njegov brat Maurisio del Kastiljo, mladi napadač Independijentea, posle završetka finalne utakmice žestoko je opleo po Pepu Gvardioli.

Prebacio je svu odgovornost na njegovu stranu, a preko svog Tviter profila upustio je nekoliko teških reči prema španskom stručnjaku.

Od svog dolaska u Siti, Gvardiola nikada nije voleo mog brata - napisao je poruku Aguerov brat samo par minuta nakon završetka finalnog meča Sitija i Čelsija, koji se završio trijumfom Plavaca.

Gvardiola je meč započeo bez klasičnog napadača, a kasni ulazak Aguera u igru baš je razbesneo njegovog mlađeg brata.

- Finale se dobija ili gubi, ali po mom mišljenju nikada ne možete igrati tako. Slobodno recite šta mislite - poručio je Del Kastiljo, ali je kasnije, ipak, obrisao svoj tvit.

Podsetimo, Augoero će karijeru nastaviti u Barseloni.