NESMOTREN POTEZ ŽORŽINJA REŠIO DERBI: Arsenal slavio protiv Čelsija!

12.05.2021

21:27

Fudbaleri Arsenala savladali su Čelsi na "Stamford Bridžu" sa 1:0, u meču 36. kola Premijer lige.

Fudbaleri Arsenala

U 16. minutu, Arsenal dolazi do vođstva, posle nesmotrenog poteza Žoržinja.

Italijan je želeo da vrati loptu Kepi, ali je Arizabalaga bio pored leve stative, a ne po sred gola, gde je Žoržinjo poslao loptu.

Ipak, Arizabalaga je to nekako stigao, izvadio loptu iz gola, ali ona stiže do Obamejanga, koji dodaje do Smita Roua i mladi fudbaler donosi Arsenalu vođstvo.

U prošlom kolu je protiv VBA postigao prvi gol u karijeri u Premijer ligi, a sada je bio strelac na dve uzastopne utakmice.

Pulišiću je gol poništen u 62. minutu zbog očiglednog ofsajda i do kraja meča Čelsi nije uspeo da dođe do izjednačenja. Zuma je pogodio prečku u 91. minutu.