KAKVA PARTIJA BIVŠEG NAPADAČA ZVEZDE: Despotović UNIŠTIO ruskog velikana!

28.02.2021

17:10

Fudbaleri Rubina iz Kazanja iznenadili su sa 2:0 Spartak u Moskvi u okviru 20. kola Premijer lige Rusije.

Đorđe Despotović

Pobednika je odlučio bivši fudbaler Crvene zvezde Đorđe Despotović koji je postigao dva gola i tako potpuno razbio favorizovani Spartak.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, ali je domaćin ostao sa igračem manje pošto je isključen Zobnin. U nastavku utakmice dominacija Despotovića.

Prvo je u 53. minutu lepo iskoristio sjajan pas Kvaratškelije i postigao vodeći gol.

Rubin je u 71. minutu ostao sa igračem manje, a crveni karton dobio je Abildgard. Ipak, to nije omelo srpskog napadača da postigne još jedan gol.

Igrao se 89. minut kada je Despotović naleteo na odbijenu loptu i postavio konačnih 2:0.

Srbin se od početka sezone nalazi u odličnoj formi, na 16 utakmica postigao je devet golova i deli treće mesto na listi strelaca ruske Premijer lige.