SJAJNA PARTIJA: SMS dominirao, Lacio pobedio!

05.12.2020

15:57

Fudbaleri Lacija pobedili su Speciju sa 2:1 u utakmici 10. kola italijanske Serije A.

Sergej Milinković-Savić

Lacio je na pogon Sergeja Milinkovića-Savića uspeo da pobedi Speciju u 10. kolu Serije A i da osvoji 17. bod ove sezone. Srpski reprezentativac je sa golom i asistencijom bio najbolji pojedinac na ovoj utakmici.

Dakle, "Lacijali" su u prvom poluvremena lako došli do prednosti od 2:0 i onda su spustili gard, žargonski rečeno, pa je Specija bila bolji rival u nastavku susreta, a pogotovo su dominantni bili u drugom poluvremenu.

Nebesko plavi u drugom poluvremenu nisu imali niti jedan šut na gol Specije, koja je loptu držala u nogama čak 68 odsto vremena. Preko Mbala Nzole su u 64. minutu uspeli da smanje na 2:1, ali se utakmica tim rezultatom i završila.

Specija iz 10 odigranih utakmica ima 10 osvojenih bodova.