17.10.2020

20:33

Iznenađenje na "čizmi".

Leonardo Bonući u duelu sa fudbalerom Krotonea

Fudbaleri Juventusa remizirali su kao gosti sa Krotoneom rezultatom 1:1 (1:1) u 4. kolu Serije A.

Prvo poluvreme je počelo iznenađujuće po šampiona. Bonući je skrivio penal, koji je realizovao Simi za rano vođstvo Krotonea u 12. minutu. Ipak, već u 21. Alvaro Morata je poravnao rezultat, pa se sa 1:1 otišlo na veliki odmor.

Nakon jednog časa igre letošnje pojačanje iz Fiorentine, Federiko Kjeza zaradio je direktan crveni karton, što je otežalo posao gostima da stignu do potpunog preokreta. U 76. minutu španskom napadaču je poništen gol zbog ofsajda, posle korišćenja VAR tehnologije, pa se "stara dama" okliznula znatno oslabljena u četvrtoj rundi italijanskog prvenstva.

Podsetimo, Kristijano Ronaldo nije igrao, usled zaraze koronavirusom.