Sjajne vesti iz Švajcarske: ĐOKOVIĆ NA TERENU U MARTU!
Naš najbolji teniser je prema navodima švajcarskih medija operisao lakat, ali najnovije informacije kazuju da zahvat nije bio teže prirode i da će Novak biti spreman već za turnir u Indijan Velsu u martu.
Foto: Tanjug/APŠvajcarski list "Blik" preneo je informaciju da je Đokoviću hirurškim putem uklonjena lutajuća kost, parče koje se odvojilo u laktu i pravilo problem našem teniseru prilikom igre.
Brojni sajtovi tvrde da je reč o lakšoj, rutinskoj intervenciji, koja neće Novaka na duži period odvojiti od tenisa.
Nekoliko španskih medija je nedugo nakon vesti o operaciji prenelo da će Đoković biti spreman za nastup već na Indijan Velsu od 8. do 18. marta, dok neki idu toliko daleko da najavljuju učešće srpskog tenisera na turniru u Akapulku, koji je na redu 26. februara.
U svakom slučaju, sve informacije valja uzeti sa rezervom dok ne stigne zvanična informacija iz štaba Novaka Đokovića.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)