LAJOVIĆ PROBIO LED: Pobedio Koreanca i doneo prvi poen Srbiji!

15.09.2022

16:37

Dušan Lajović savladao je Hong Seong Čana, rezultatom 2:0 (6:4, 6:0), i doneo prvi poen našoj reprezentaciji u okršaju sa Južnom Korejom.

Dušan Lajović

Velika borba je viđena u prvom setu, kada smo videli čak 12 brejk lopti, od kojih je samo jedna iškorišćena i to od strane Lajovića. On je u trećem gemu napravio brejk, a tu prednost je zadržao do kraja prvog seta, iako je u poslednjem gemu Čan imao četiri brejk lopte.

Veliku borbu smo videli u početnom gemu drugog dela igre, kada je naš igrač iskoristio sedmu brejk-loptu i napravio ključni brejk. Čan je posle toga posustao, a Lajović je rutinski priveo meč kraju, ne prepustivši protivniku ni gem u drugom setu.

Posle Lajovića, na teren izlaze Miomir Kecmanović, koji će u meču sa Kvonom imati priliku da osigura pobedu Srbije. Ukoliko Kvon pobedi, gledaćemo duel dublova.