PORAZ NAKON DVA TAJ-BREJKA: Ništa od Đokovićevog prvog mesta?

08:26

Novak Đoković svoju šansu moraće da traži negde drugde!

Novak Đoković

Velike nade polagane su u to da bi srpski igrač mogao da zaustavi pohod Medvedeva ka prvom mestu. U jedinom njihovom meču do sada u Budimpešti slavio je srpski igrač, pa se očekivalo da bi ponovo mogao da "uzme meru" Rusu i na taj način sačuva Novaka Đokovića na prvom mestu.

Do pomenutog susreta ipak neće doći pošto je Laslo Đere ispao u prvom kolu turnira u Akapulku.

Njega je nakon dva tesna taj-brejka porazio Stefanos Cicipas - 7:6 (7), 7:6 (4).

Obojica igrača oduzela su po jednom servis protivniku u oba seta, pa se pobednik odlučivao u taj-brejkovima.

Imao je Đere jednu set loptu u prvom setu koju nije iskoristio, u drugom taj-brejku je sačuvao dve set lopte Grka, ali ne i treću.

Ovo je bio drugi susret ova dva igrača, a u prvom je takođe bolji bio Cicipas.