KRALJ SE VRATIO: Đoković PREGAZIO Mađara u prvom setu!

02.11.2021

21:04

Srpski teniser Novak Đoković u ovim trenucim igra prvi meč nakon poraza u finalu US opena. Protivnik prvog reketa sveta je Mađar Marton Fučovič koji nije imao pravo rešenje za Novakovu igru u prvom setu koji je pripao srspkom teniseru rezultaom 6:2, nakon svega 37 minuta igre.

Novak Đoković

Đoković je furiozno krenuo na samom početku meča. Odmah je oduzeo servis protivniku i potvrdio svoje servis gemove te je poveo sa 3:0.

Mađarski teniser je zatim uspeo da se pribere i osvoji gem na svoj servis ali to nije poremetilo Novaka koji je nastavio da kontroliše skoro svaki poen u setu.

Imao je Fučović svoj servis pri rezultatu 5:2, uspevao da spasi nekoliko set lopti Novaka Đokovića ali nije uspeo da osvoji treći gem te je set pripao prvom reketu planete.