OGROMNA ŠTETA: Kecmanović PORAŽEN u prvom kolu u Parizu, iskustvo je pobedilo!

02.11.2021

20:02

Srpski teniser Miomir Kecmanović je poražen posle preokreta od Gaela Monfisa na startu Mastersa u Parizu rezultatom 6:4, 5:7, 3:6.

Kecmanović ispao u prvom kolu Mastersa u Parizu

Kecmanović je sjajno ušao u meč protiv iskusnijeg Monfisa, ali je Francus uspeo da režira preokret i slavi u tri seta.

Srbin je u prvom setu realizovao prvu od dve vezane brejk lopte za vođstvo 2:1.

Nastavio je da servira sjajno, pa je bez većih problema priveo prvi set kraju.

Bio je Kecmanović bolji u dobrom delu drugog seta, ali nije uspevao da dođe do brejk lopte.

Kako je vreme prolazilo, Monfis je igrao bolje, pa je pri vođstvu 6:5 došao do 15-40 i realzovao prvu brejk loptu i izjednačio u setovima.

Odbranili su i jedan i drugi nekoliko brejk lopti u trećem setu, ali odlučujući je bio šesti gem, kada Monfis stiže do brejka, a potom znalački privodi meč kraju.