KIRJOS PSOVAO KAO KOČIJAŠ: Uličarsko ponašanje Australijanca ŠOKIRALO planetu! (VIDEO)

10.08.2021

12:31

Australijanac Nik Kirjos eliminisan je sa Mastersa u Torontu porazom od Rejlija Opelke sa 2:1, a on se, u svom stilu, još jednom našao u centru skandala.

Australijanac Nik Kirjos

Naime, pri rezultatu 4:4 u drugom setu, Amerikanac se nehotično "upecao", što nije primetio glavni arbitar.

Usledili su protesti Australijanca koji je, kada je video da sudija neće promeniti odluku, počeo da se svađa sa njim.

Šta gledaš? Video sam da je stopalom dotakao mrežu i ti to nisi primetio. Brate, šta drugo si ti mogao da gledaš? Ja sam mesta gde sam stajao sam to video, a ti ne kažeš ništa. Mora da se šališ, brate. Koštalo me je je...og seta. Sr..e - besneo je Kirjos.

Neke stvari se ne menjaju, nema šta, čovek je jednostavno nepopravljiv.