Brenin i Bobin kum nudi pomoć Bekeru: BORISE, POZAJMIĆU TI NOVAC

Republika.rs

Autor: kurir.rs

Sport

28.08.2017

19:31

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Venačni je kum pevačice Lepe Brene i legendarnog tenisera Slobodana Živojinovića, Rumun Jon Cirjak spreman je da od bankrota spasi nekadašnjeg prvog tenisera sveta i najmlađeg pobednika u istoriji Vimbldona Nemca Borisa Bekera.

RepublikaFoto: Tanjug/AP
Beker u teškom periodu života dobija pomoć sa svih strana

Cirjak je rekao da je Beker njemu mnogo više od prijatelja i da će mu rado pomoći da prevaziđe finansijske probleme.

- Ako je Borisu potreban novac za nešto što mu je veoma važno, ja ću mu dati. Meni je Boris nešto mnogo više od tenisera sa kojim sam sarađivao - rekao je Cirijak, koji je tokom Bekerove igračke karijere devet godina bio njegov menadžer, a čije se bogatstvo prema navodima Forbsa procenjuje na 1,28 milijardi dolara.

Sredinom juna sud u Londonu je morao da proglasi bankrot legendarnog nemačkog tenisera, jer ovaj nije imao novca da vrati kredit koji je podigao u jednoj banci u Engleskoj.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading