NEVEROVATAN USPEH SRPSKOG BODI BILDINGA! Ovo se nije desilo 65 godina!

09.05.2022

15:54

Od 04. do 09. maja 2022 godine u Španiji u Santa Suzani, održano je Evropsko prvenstvo u bodi bildingu i fitnesu.

Učestvovalo 1200 takmičara iz 35 Evropskih zemalja, koji su snage odmerili u 43 kategorije.

Srpski bodi bilding - AHILEJ

U našoj istoriji bodi bildinga i fitnesa, dugoj 65 godina sada je ostvaren najbolji uspeh, članova naše Reprezentacije osvojivši 12 medalja i to u 12 kategorija.

Dve zlatne, šest srebrnih i četiri bronzane. Čak šest medalja, a od toga dve zlatne osvojili su članovi sportkog društva „Ahilej“ i još jednom opravdali epitet najboljeg sportskog kluba u Srbiji i jednog od najboljih klubova u Evropi.

U ekipnom plasmanu Reprezentacija Republike Srbije osvojila je najbolji rezultat u istoriji bodi bildinga i fitnesa.