(VIDEO) POZNATI SVI POLUFINALISTI OI: Štoper Mančester junajteda TRAGIČAR turnira

31.07.2021

13:03

Neverovatan kiks defanzivca "crvenih đavola".

Rafa Mir slavi izjednačujući gol na meču sa Obalom Slonovače

Svi četvrtfinalni mečevi fudbalskog turnira na Olimpijskim igrama odigrani su u subotu, a tragičar dana je Erik Baji, štoper Mančester junajteda.

On je u prvom meču koji je bio na programu napravio neshvatljiv kiks u trećem minutu sudijske nadoknade meča između njegove Obale Slonovače i Španije, posle kog je Rafa Mir zatresao mrežu za 2:2 i izborio je produžetak.

Na kraju je posle dodatnih pola sata "crvena furija" slavila sa 5:2.

U drugom meču dana je reprezentacija Japana izborila plasman u polufinale. Domaća selekcija je posle penala rezultatom 4:2 izbacila Novi Zeland, nakon što za dva sata fudbala nije bilo golova.

Plasman u samu završnicu je izborio i Brazil koji je minimalnim rezultatom savladao reprezentaciju Egipta. Jedini gol na meču je postigao Mateus Kunja u 37. minutu.

Na kraju, prava goleada je viđena u duelu između Meksika i Južne Koreje, a Meksikanci su slavili rezultatom 6:3.

U polufinalu, koje je na programu u utorak, će se sastati Španija i Japan, odnosno Brazil i Meksiko.