PARTIZAN NA KOLENIMA: Zvezda DEKLASIRALA crno-bele i stigla na korak od polufinala!

28.04.2021

19:13

Odigran je večiti derbi u četvrtfinalu plej-ofa Superlige u vaterpolu.

Navijači Crvene zvezde

Vaterpolisti Crvene zvezde ubedljivo su savladali domaći Partizan na Banjici sa 12:6 i tako napravili ogroman korak ka polufinalu.

Crveno-beli su pitanje pobednika rešili već posle prvog poluvremena kada su imali vođstvo od 7:1. Partizan se malo konsolidovao u nastavku, pa je u drugom poluvrmenu bio nerešen rezultat 5:5.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde bio je Vukičević sa tri gola, a po dva su postigli Tankosić i Subotić. U Partizanu bolji od ostalih bio je Čabrilo sa tri pogotka.

Revanš je na programu 5. maja, a dalje će proći tim koji zbirno postigne bolji rezultat.