Partizanu se osladile pobede u večitom derbiju: Crno-beli sedmi put zaredom savladali Zvezdu!

17.02.2020

19:46

Poslednji meč 17. kola rukometne Superlige Srbije doneo nam je derbi Crvene zvezde i Partizana i pobedu crno-belih 27:24 (13:10).

Slavlje rukometaša Partizana

Nakon igre gol za gol na samom početku meča, Partizan je sve vreme kontrolisao utakmicu. Sredinom prvog poluvremena su crno-beli otišli na tri gola prednosti, a do kraja meča je Crvena zvezda samo u nekoliko navrata stizala do dva gola zaostatka.

Detalj sa večitog derbija

U prvom delu drugog poluvremena Partizan je imao i pet golova prednosti. U pobedničkom timu najbolji su bili Aleksa Maksić sa sedam i Pavle Cvijetić sa pet golova.

U Crvenoj zvezdi su se istakli Ivan Rajičević sa sedam i Predrag Rodić sa šest golova.