NAVIJAČI ATLANTE VREĐAJU BOGDANA: Povraća mi se od njega! Umislio je da je Kari!

30.12.2023

07:39

Kapiten reprezentacije Srbije se našao na meti pristalica Hoksa.

Bogdan Bogdanović

Košarkaši Atlanta Hoksa doživeli su poraz od Sakramento Kingsa na svom terenu, rezultatom 117:110.

To je Atlanti bio četvrti uzastopni poraz, a srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je od strane navijača označen kao jedan od glavnih krivaca.

Bogdan je meč završio sa 12 poena, pet asistencija i četiri skoka, ali je navijačima zasmetao njegov slab procenat šuta. Bogdanović je sa linije penala bio nepogrešiv (2/2), za dva je šutirao 50 odsto (2/4), ali je podbacio u šutu za tri (2/10).

Navijači Atlante su nezadovoljni njegovom partijom na društvenim mrežama pisali kako je kapiten reprezentacije Srbije umislio da je Stef Kari.

Jedan navijač je čak napisao da mu se povraća od Bogdana, ali i njegovih saigrača Tre Janga, Dežonte Mareja i Sadika Beja, koji su grupno svi loše šutirali.

Takođe, jedan navijač je okrivio Bogdanovića i Mareja za seriju od četiri poraza, pošto su tokom nje redovno podbacivali u drugim poluvremenima utakmica, šutirajući veoma loše.

Što se same utakmice između Atlante i Sakramenta tiče, u poraženom sastavu je najefikasniji bio Tre Jang sa 24 poena, dok su na drugoj Kingse do trijumfa vodili Diaron Foks sa 31 i Domantas Sabonis sa 25 poena.

U noći između petka i subote je u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu odigrano deset utakmica, a u nastavku pogledajte sve rezultate:

Orlando - Njujork 117:108

Vašington - Bruklin 110:104

Atlanta - Sakramento 110:117

Boston - Toronto 120:118

Klivlend - Milvoki 111:119

Hjuston - Filadelfija 127:131

Denver - Oklahoma 93:119

Finiks - Šarlot 133:119