Šef stručnog štaba Crvene zvezde Meridianbet iskren posle pobede u Laktašima.

Duško Ivanović

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet na najbolji mogući način su otvorili novu sezonu, pošto su u prvom kolu AdmiralBet ABA lige ubedljivo pobedili Igokeu na strani.

Posle tog meča, svoje utiske izneo je strateg tima sa Malog Kalemegdana Duško Ivanović.

Mi smo očekivali tešku utakmicu i zaista je tako bilo, Igokea je počela dobro, agresivno, imali smo problema 7-8 minuta da organizujemo napade. Ulaskom Teodosića smo uspeli da povežemo naše linije, u drugom poluvremenu smo imali dobru odbranu i fluidan napad, tako da smo zasluženo pobedili - rekao je crnogorski stručnjak.

Svestan je Duško da je njegovim pulenima potrebno vreme da se uigraju.

Ja sam rekao da mi ove godine smo potpisali dobre igrače, ali, evidentno je ovo večeras, pokazalo se da još nismo dobar tim. Neki se brže uklapaju, neki sporije, ali mislim da će svi da se uklope - dodao je Ivanović.