(VIDEO) Bogdanovi Kingsi protutnjali Teksasom

14.02.2018

08:33

Košarkaši Sakramento Kingsa pobedili su u gostima ekipu Dalas Maveriksa 114:109 u noćašnjem meču NBA lige.

Bogdanović u akciji protiv Dalasa

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Zek Rendolf sa 22 poena. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović proveo je na terenu 33 minuta, a za to vreme imao je učinak od 19 poena (5/10 za dva, 3/7 za tri), uz pet skokova i četiri asistencije.

Kod domaćih se najviše istakao Džej-Džej Barea sa 19 poena, 13 asistencija i pet skokova.

Hjuston je pobedio Minesotu 126:108. U pobedničkom timu briljirao je Džejms Harden sa 34 poena. U redovima ekipe iz Minesote istakao se Karl-Entoni Tauns sa 35 poena. Srpski košarkaš Nemanja Bjelica je za 12 minuta na terenu dao samo tri poena.

U ostalim noćašnjim utakmicama postignuti su sledeći rezultati: Klivlend - Oklahoma 120:112, Toronto - Majami 115:112, Milvoki - Atlanta 97:92 i Denver - San Antonio 117:109.