DŽIKIĆ JEDVA IZVUKAO ŽIVU GLAVU: Srpski trener i njegova ekipa u centru velikog SKANDALA (VIDEO)

19:37

Nemile scene u prestonici Grčke.

Aleksandar Džikić

Skandalozno ponašanje navijača AEK-a u Atini obeležilo je revanš duel četvrtfinala FIBA Lige šampiona njihovog kluba i izraelskog Hapoel Jerusalima.

AEK je pobedio Hapoel rezultatom 94:78 u drugom susretu, Hapoel je prvi meč dobio 64:55, a utakmica u prestonic Grčke počela je huliganskim scenama domaćih "orlova".

Duel je prvo prekidan tokom prvog poluvremena a kasnio je i početak drugog dela igre za 25 minuta zbog sukoba izvan arene, prenose grčki mediji. Navjiači AEK-a su konstantno divljali i u jednom momentu gađali suparničke pristalice uz paljenje izraelske zastave.

Kako se navodi, bilo je čak i petardi kojima su gađani gosti iz Izraela.

Podsetimo, na klupi Hapoela sedi srpski trener Aleksandar Džikić.