OVO JE RAZLOG PORAZA U BARSELONI: Obradović sve objasnio!

22.11.2022

23:31

Oglasio se posle poraza u katalonskoj prestonici.

Veliki problemi za Željka Obradovića uoči puta u Atinu

Košarkaši Partizana poraženi su od Barselone u okviru 9. kola Evrolige sa 79:68.

Trener crno-belih Željko Obradović otkrio je šta je odlučilo meč u Blaugrani.

Teška utakmica. Verujem da smo odigrali jako dobro prvo poluvreme. Ofanzivni skok za nas je bio najveći problem. Bez adekvatne reakcije na tu statističku kategoriju, jednostavno nismo mogli više - kratak je bio popularni ŽOC.

Zek Ledej u prodoru

Trener Barselone Šarunas Jasikevičijus imao je dosta više razloga za zadovoljstvo.

Počeli smo poprilično mlako, a zatim smo odigrali sjajnu drugu četvrtinu i ofanzivno i defanzivno. To se nastavilo u nastavku utakmicu. Danilo Anđušić ih je vratio u utakmicu, ali pobedili smo. Najvažnije za nas je što smo pobedili posle dva poraza i imamo razloga biti sretni - poručio je legendarni Litvanac.

Partizan u narednom kolu Evrolige gostuje Real Madridu, a taj meč na programu je već u četvrtak. Sa druge strane, ekipa Barselone u petak ide na noge Baskoniji.