PORUKA MVP-a Majstorovića: Nadam se da ćemo osvojiti još mnogo medalja za Srbiju!

26.06.2022

20:20

Basket reprezentacija naše zemlje pobedila je u Antverpenu Litvaniju sa 21:16 i došla do petog svetskog zlata na sedam učešća.

Dejan Majstorović

Basket reprezentacija Srbije osvojila je Svetsko prvenstvo u Antverpenu pošto je pobedila Litvaniju sa 21:16.

Naš nacionalni tim u sastavu Strahinja Stojačić, Mihailo Vasić, Dejan Majstorović i Marko Branković u Belgiji su doneli našoj zemlji peto zlato na sedam učešća (jedno srebro i jedno četvrto mesto).

Posle trijumfa, prvi se obratio Dejan Majstorović koji je ujedno i MVP Svetskog prvenstva, a u finalu je upisao četiri poena.

- Litvanci su imali sjajan turnir i dobar tim! Čestitam im na odličnoj igri, mi smo odigrali fenomenalno! PetI put smo šampioni sveta i nadam se da ćemo osvojiti još mnogo medalja za našu zemlju. Hvala navijačima koji su nam dali snagu i protiv Belgije kao i u finalu - rekao je Dejan Majstorović posle finala.