(VIDEO) LOŠA NOĆ ZA SRBE U NBA: Majami SRUŠIO šampiona, Bjelici samo 9 minuta - Bobi sa klupe gledao Dončićevu DEMONSTRACIJU SILE!

09.04.2021

07:12

Košarkaši Majami Hita pobedili su aktuelne šampione NBA lige Los Anđeles Lejkerse rezultatom 110:104 uz neslavnu partiju srpskog asa Nemanje Bjelice.

Majami bolji od Lejkersa

Srpski košarkaš Nemanja Bjelica na ovom susretu se nije naigrao, pa samim tim nije uspeo nijednom da se upiše u listu strelaca.

Na parketu je proveo samo devet minuta i za to vreme uspeo da uhvati dve lopte i podeli dve asistencije.

Stigao je da uputi samo jedan šut iz igre i da ga promaši.

Džimi Batler je predvodio Hit sa 28 poena, dok je Goran Dragić ubacio 10 koševa.

Na drugoj strani i dalje nema Lebrona Džejmsa i Entonija Dejvisa, pa je najbolji bio Kaldvel-Poup sa 28 poena.

Košarkaši Oklahoma Siti Tandera doživeli su osmi poraz u poslednjih devet utakmica NBA ligi, ovog puta su ih savladali Kavalirsi rezultatom 129:102 u meču koji je rešen u trećoj četvrtini koju su dobili sa 28:14.

Aleksej Pokuševski

Solidnu partiju pružio je srpski košarkaš Aleksej Pokuševski koji je ubacio 10 poena, ali ga šut nije služio kao veče pre.

Dalas je pobedio Milvoki Bakse rezultatom 122:103 uz još jednu odličnu partiju Luke Dončića.

On je ubacio ovog puta 27 poena i imao po devet skokova i asistencija.

Uz njega se istakao Kristaps Porzingins sa 26 poena i čak 17 skokova.