(VIDEO) NE, NIJE JOKIĆ: Srbin bacio Amere U TRANS, debitovao Bjelica - Vestbrukov MONSTRUOZNI TRIPL-DABL!

30.03.2021

07:11

Košarkaši Dalas Maveriksa su rezultatom 127:106 porazili Oklahoma Siti Tandere, uprkos sjajnoj partiji srpskog košarkaša Alekseja Pokuševskog.

Aleksej Pokuševski uhvatio zalet

Pokuševski je utakmicu završio sa 21 poenom uz 6 skokova i 2 asistencije, dok je na drugoj strani najbolji bio Luka Dončić sa 25 poena, a Boban Marjanović dobio je 5 minuta i bio bez poena.

Dalas je do pobede došao zahvaljujući sjajnoj prvoj i trećoj četvrtini, a u drugoj je bilo 39:38 za Oklahomu.

Čim se vratio Luka Dončić , ubacio je 25 poena, uz Porzingisovih 20 i doneli Maveriksima ubedljivu pobedu, ali najbolji utisak je ostavio mladi Srbin.

Košarkaši Majami Hita su rezultatom 98:88 porazili Njujork Nikse, a debitovao je Nemanja Bjelica koji za 5 minuta na terenu, za to vreme uhvatio 1 skok i ukrao jednu loptu, a nijednom nije šutirao na koš.

Vašington Vizardsi su rezultatom 132:124 porazili Indijana Pejserse.

Rasel Vestbruk je apsolutni rekorder Vašington Vizardsa, pošto je za 38 utakmica ostvario 16 tripl-dabl učinaka što je rekord franšize iz prestonice.

Rekordni tripl-dabl je bio baš "monstruozan" sa 35 poena, 14 skokova i 21 asistencijom!