BUDUĆNOST NA KORAK OD POLUFINALA EVROKUPA: Kobs SRUŠIO Monako posle INFARKT ZAVRŠNICE!

23.03.2021

20:02

Košarkaši Budućnosti napravili su brejk u četvrtfinalu Evrokupa, pošto su savladali Monako rezultatom 77:76.

KK Budućnost

Monako je bolje otvorio utakmicu i posle prve četvrtine imao je +9, u deonici u kojoj je Budućnost ubacila samo 13 poena.

Domaćin je imao u drugoj četvrtini najveću prednost od 11 poena, ali se u završnici Budućnost vratila i uspela da izjednači.

Monako je na kraju prvog poluvremena imao samo poen prednosti.

Podgorički tim je vodio u trećoj četvrtini i delovalo je da će na odmor otići sa vođstvom, ali Monako pogađa dve trojke i pred poslednjih 10 minuta imali su +3.

Dejan Milojević

U poslednjoj četvrtini gledali smo pravu rezultatsku "klackalicu".

Na dva minuta do kraja, Monako je imao +6, ali na minut do kraja se Budućnost vraća na poen zaostatka trojkom Kobsa koji je za pobedu je pogodio Kobs na dve sekunde do kraja!

Vili Rid bio je najbolji na meču sa 24 poena i 13 skokova, dok je Džastin Kobs ubacio 21 poen.

Kod Monaka se istakao Grej sa 18, dok su po 13 postigli Lesor i Bost.