DABL-DABL JOKIĆA, PA ŠOK I BOLOVI: Srbin se POVREDIO, Denveru DRAMA protiv Memfisa!
Košarkaši Denvera pobedili su Memfis 103:102, što im je 22. trijumf u sezoni, prvi posle Ol-stara.
Foto: Tanjug/APNagetsi je predvodio Nikola Jokić sa28 poena, 15 skokova i osam asistencija, a u finišu meča odbranio je poslednji napad rivala i tako svom timu obezbedio pobedu.
Ipak, tokom meča desio se detalj koji je zabrinuo trenera Majka Malouna, ali i sve navijače Denvera. "Džoker" je u jednom momentu nezgodno doskočio, povredivši skočni zglob, pa je otišao na ispitivanja u svlačionicu. Srbin je uspeo da se vrati na teren, odigrao je uz bolove, a videćemo koliko tokom dana da li se radi o nekoj ozbiljnijoj povredi.
Od njegovih saigrača istakli su se Vil Barton i Majkl Džunior Porter, koji su ubacili po 21 koš, a u ekipi Memfisa najbolju rolu imao je Dilon Bruks sa 20 poena.
Rezultati: Memfis - Denver 102:103, Nju Orleans - Klivlend 116:82, Vašington - Filadelfija 101:127, Čikago - Majami 90:101, San Antonio - Orlando 104:77, Juta - Hjuston 114:99, Lejkersi - Indijana 105:100.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)