PANCERI SE DOBRANO OZNOJILI: Nemci JEDVA pobedili nižerazrednu reprezentaciju! (VIDEO)

16.11.2022

20:16

Žestoko se namučili.

Fudbaleri Nemačke jedva su savladali Oman sa 1:0 u utakmici odigranoj u Muskatu u sklopu priprema za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Panceri su do pobede stigli pogotkom Niklasa Filkruga u 80. minutu utakmice, a asistent je bio Kai Haverc.

Nemci su odigrali veoma loš meč u kojem su na prvu šansu čekali sve do 33. minuta kada je Sane pokušao iz slobodnog udarca.

Najbolju priliku propustio je Mukoko u nadoknadi prvog dela igre, ali je glavom pogodio samo stativu.

Imala je Nemačka šanse i u nastavku, a pripretio je i Oman preko Abda Raboha.

Činilo se da golova neće biti, a onda je Filkrug postigao pobedonosni pogodak u 80. minutu.

Dva minuta kasnije isti fudbaler je još jednom zatresao mrežu, ali mu je ovaj gol opravdano poništen zbog ofsajda.

U istom terminu, Poljska je savladala Čile u Varšavi rezultatom 1:0.