PIKSI NASTAVIO CRNI NIZ: Novi poraz Gvanžua

30.09.2018

14:50

Fudbaleri kineskog Gvanžua poraženi su na gostovanju Šangaj Šenhui sa 3:1. Ovo je bio 11. poraz ekipe koju sa klupe predvodi naš stručnjak Dragan Stojković Piksi.

Dragan Stojković Piksi

Domaćin je došao do prednosti u 31. minutu, kada je gol postigao Žu posle asistencije Fredija Guarina. Do kraja prvog dela meča Šangaj je još jednom zatresao mrežu Gvangžua, a to je učinio pomenuti Guarin sa bele tačke.

Fudbaleri Dragana Stojkovića Piksija su pokušali su da se vrate u meč u drugom poluvremenu, ali umesto da smanje prednost, primili su gol. Li Peng je doneo nedostižnu prednost za svoj tim.

Ipak, gosti su do kraja uspeli da daju počasni pogodak. To je uradio Urso Žunior iz penala u drugom minutu sudijske nadoknade.

Ceo meč u gostujućem sastavu odigrao je naš defanzivac Duško Tošić.