Ubedljiva pobeda Letonaca pred Zvezdu

06.07.2018

18:40

Rival Crvene zvezde na startu kvalifikacija za Ligu šampiona ubedljivo prošao u četvrtfinale letonskog kupa.

Fudbaleri Zvezde

U sredu, 11. jula, od 18 časova u Rigi crveno-beli igraju protiv Spartaksa prvu utakmicu prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a rival će je dočekati u popravljenom raspoloženju.

Posle tri loša rezultata u prvenstvu Letonije (dva poraza i remi), fudbaleri kluba iz Jurmale ubedljivo su se plasirali u četvrtfinale nacionalnog Kupa, pošto su u gostima savladali niželigaški Geto/Gvatar - 8:1. Već na poluvremenu bilo je 4:0.

Istakao se trostruki strelac Oleg Dmitriev (22, 36, 71. minut), a metu su pogodili i Zigajevs u 14, Smit u 42, Davidov u 57. i Agire u 75.