ILIĆ DONEO POBEDU PARTIZANU, DULJAJ PAO U TRANS! Reakcija trenera crno-belih "ZAPALILA" društvene mreže! (VIDEO)

12.11.2023

21:23

Fudbaleri Partizana pobedili su 13 utakmicu uzastopno u Superligi Srbije.

Golom Mihajla Ilića u 90+6. minutu sudijske nadoknade, izabranici Igora Duljaja savladali su Čukarički rezultatom 2:1.

Prethodno je Mateus Saldanja doneo vođstvo "parnom valjku", a posle pogotka Miladinovića u 84. minutu za 1:1, činilo se da će Partizan prekinuti fenomenalan niz.

Ipak, u dubokoj sudijskoj nadoknadi štoper lidera je uspeo da savlada Nenada Filipovića i razgali nešto preko 6.000 grobara na stadionu u Humskoj.

To je posebno obradovalo Igora Duljaja, čija je reakcija kod pobedonosnog pogotka ubrzo postala viralna na društvenim mrežama.