STATIVA, KRAĐA I NESREĆNE KAPITULACIJE! Pogledajte sve GOLOVE i šanse s meča Lajpcig - Zvezda! (VIDEO)

25.10.2023

23:18

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Lajpciga rezultatom 1:3 na Red bul areni.

Iako je Baharov tim tokom većeg dela meča bio dostojan rival nemačkom viceprvaku, na kraju je doživeo identičan poraz kao na premijernom gostovanju u prvom kolu Lige šampiona protiv Mančester sitija - 1:3.

Vođstvo Lajpcigu doneo je Raum u 12. minutu i tim rezultatom se otišlo na poluvreme:

Prednost je duplirao Simons 2:0 u 59. minutu, što je dodatno otežalo posao crveno-belima.

Ipak, tračak nade vratio je Marko Stamenić u 70. minutu, kada je odlično odreagovao i postigao svoj prvenac u Ligi šampiona za - 2:1.

Treba reći da Zvezda nije imala sreće i blagonaklonost sudije u ovom duelu, pošto joj je u prvom poluvremenu poništen očigledan penal!

Arbitar iz Španje je najpre pokazao na "belu tačku", a posle pogledanog snimka odlučio da promeni odluku i direktno našteti srpskom klubu, pri rezultatu 1:0 u 29. minutu!

Kada se tome doda i pogođena stativa Koste Nedeljkovića u 84. minutu, jasno je da Fortuna nije bila saveznik Baharovog tima.

Zvezda će u 4. kolu dočekati Lajpcig na Marakani i u tom meču tražiti priliku da se revanšira za poraz u Nemačkoj.