DOBRO SE POKAZALI! Omladinci Partizana pobedom startovali u Ligi šampiona

04.10.2023

20:11

Crno-beli slavili sa 1:0 protiv Univerzitatee iz Krajove

Omladinci Partizana slavili su u prvom meču Lige šampiona za fudbalere do 19 godina protiv Univerzitatee iz Krajove rezultatom 1:0. Pobedu crno-belima doneo je Dušan Jovanović.

Iako su domaćini imali šansu da povedu na startu meča oni je nisu realizovali i u nastavku crno-beli su zagospodarili terenom. Nisu dozvolili protivniku da se razigra i da pokuša da izjednači rezultat.

Ista situacija je bila i u nastavku meča. Srpski tim imao je šansu u 53. minutu da duplira prednost, ali je nije iskoristio. Odličan udarac Ugrešića uz dosta muke zaustavio je golman Univerzitatee.

Još bolju priliku imao je Janko Jevremović i to samo pet minuta kasnije. Našao se oči u oči sa golmanom Krajove, ali je čuvar mreže bio uspešniji. Do kraja duela crno-beli su uspeli da sačuvaju stečenu prednost.

Revanš meč na programu je 25. oktobra na stadionu u Humskoj.