NAJOPASNIJI REZULTAT JE 2:0! Barsa u poslednjih 10 minuta ušla sa dva gola zaostatka, a onda - LUDNICA! (VIDEO)

23.09.2023

20:51

Veliki preokret napravili su Katalonci u završnici.

Robert Levandovski

Fudbaleri Barselone pobedili su kod kuće Seltu rezultatom 3:2 (0:1), u okviru šestog kola španske Primere.

Katalonci su do trijumfa došli iako su u poslednjih deset minuta ušli sa dva gola zaostatka.

Gosti iz Viga poveli su u 19. minutu kada je Jorgen Štrand Larsen načeo Barsinu mrežu, a prednost Selte je u 76. minutu duplirao Anastasios Duvikas.

Ipak, izabranici Ćavija Ernandeza se nisu predavali, već su režirali senzacionalan preokret.

Robert Levandovski je u 81. minutu vratio nadu Kataloncima, a potom je u 86. doneo izjednačenje.

Za totalni preokret i pobedu se nije pobrinuo Poljak, već Barselonin bek Žoao Kanselo, koji je pogodio u 89. minutu.

Inače, ceo ovaj ludi meč za Seltu odigrao je povremeni reprezentativac Srbije Mihailo Ristić.

Barsa je ovim trijumfom zasela na čelo tabele La Lige, dok je Selta ostala prva iznad zone ispadanja.

U narednom kolu Barselona gostuje Majorci, dok Selta čeka Alaves.