NASTAVLJENA KRIZA ČUKARIČKOG: "Brđani" bez pobede u Pančevu!

04.09.2023

21:12

Železničar u završnici ispustio ceo plen.

Železničar - Čukarički

Fudbaleri Železnićara iz Pančeva i Čukaričkog odigrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici šestog kola Superlige Srbije.

Domaći tim je na poluvremenu imao dva gola prednosti, ali su "brđani" u nastavku uspeli da dođu do boda.

Vodeći gol za Železničar je na isteku pola sata igre postigao Aleksandar Đorđević, a samo pet minuta kasnije je prednost Pančevaca duplirao Lazar Romanić.

Igor Miladinović je u trećem minutu drugog poluvremena vratio nadu gostima sa Banovog brda. Gol vreda boda, za Čuku je u 82. minutu postigao Mihajlo Cvetković.

Posle ove utakmice, Čukarički je šesti na tabeli sa devet bodova, dok je Železničar na 14. poziciji sa četiri poena.

U narednom kolu, nakon reprezentativne pauze, Čukarički dočekuje Crvenu zvezdu, a Železničar ide u Bačku Topolu, gde će ga ugostiti TSC.