ČOLO, ŠTA SI IM URADIO? Atletiko se razgoropadio i dao SEDAM komada u Primeri (VIDEO)

Neverovatna partija pulena Dijega Simeonea.

Fudbaleri madridskog Atletika

Fudbaleri Atletika iz Madrida ostvarili su ubedljiv trijumf u meču trećeg kola španske Primere.

"Jorgandžije" su u gostima tukle Rajo Valjekano sa čak 7:0!

Ono što je veoma interesantno je da je tih sedam golova postiglo šest različitih fudbalera.

Nije se dugo čekalo na prvi pogodak, pošto je Antoan Grizman već u drugom minutu načeo mrežu domaćina, koji u prva dva kola nije primio nijedan gol.

Memfis Depaj je u 16. minutu duplirao prednost Madriđana, a Nauel Molina je u 36. postavio konačan rezultat prvog dela.

Alvaro Morata je u 73. minutu povisio na 4:0, a "petarda" je pukla u 79. kada se u strelce upisao Anhel Korea.

Morata je dvostruki strelac postao u 84. minutu, a samo 120 sekundi kasnije je tačku na ovaj meč stavio Markos Ljorente.

Ovom pobedom je Atletiko dospeo na drugu poziciju na tabeli sa sedam bodova, a Rajo Valjekano je sa jednim poenom manje sada osmi.

U narednom kolu La Lige, Atletiko dočekuje Sevilju, dok Rajo Valjekano ide na noge Betisu.