TRIBINE MARAKANE ILI NIJAGARINI VODOPADI? Nestvarna scena na stadionu "Rajko Mitić" (VIDEO)

17:46

Navijači slobodno mogu da zaplivaju.

Potop na Marakani

Fudbaleri Crvene zvezde su u drugom kolu Superlige Srbije na svojoj Marakani dočekali ekipu kruševačkog Napretka, a taj meč igra se po prilično lošim vremenskim uslovima.

Naime, Beograd je uoči starta utakmice na stadionu "Rajko Mitić" zahvatilo nevreme sa obilnim padavinama, koje nije zaobišlo ni Ljutice Bogdana.

Na društvenim mrežama se pojavio jedan zanimljiv video snimak sa tribina našeg najvećeg stadiona, na kom se vidi kako voda teče u potocima po stolicama na Istočnoj tribini.

Ipak, crveno-belima na terenu nije smetala velika količina kiše, pošto su već na poluvremenu imali tri gola prednosti. Žan Filip Kraso je u petom minutu iz penala načeo mrežu "čarapana", Osman Bukari je u 35. duplirao prednost, a na 3:0 je povisio Srđan Mijailović tri minuta kasnije.

Na portalu Republika.rs možete uživo iz minuta u minut pratiti tekstualni prenos meča Crvena zvezda - Napredak.