VELIKI TRIJUMF ZA SERGEJA: Lacio pobedom obezbedio drugo mesto! (VIDEO)

03.06.2023

23:49

Tim iz Rima odmah iza šampiona Napolija.

Sergej Milinković-Savić i Ćiro Imobile

U poslednjoj utakmici u nacionalnom prvenstvu Lacio je savladao Empoli u gostima rezultatom 2:0 (0:0).

Oba gola viđena su u drugom poluvremenu, a strelci su bili Alesio Romanjoli u 48. i Luis Alberto u drugom minutu nadoknade.

Na taj način su fudbaleri ovog kluba na drugoj poziciji Serije A pretekli Inter, koji je nešto ranije tokom dana bio bolji od Torina.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić bio je na terenu do 93. minuta kada je napustio igru, u možda i poslednjem meču u dresu ovog kluba.

Što se tiče tabele, Lacio je prvenstvo završio na drugom mestu, dok je Empoli trenutno 14. sa 43 boda. Jedina nedoumica će biti rešena sutra, kada će biti poznato da li će iz lige, uz Sampdoriju i Kremoneze, ispasti Verona ili Specija.