SRBIN POCEPAO MREŽU: Ilić golom doprineo pobedi Torina! U Salernu klasičan žabarski preokret (VIDEO)

27.05.2023

17:23

Ovog vikenda su na programu mečevi 37. kola Kalča.

Fudbaleri Torina slave gol

Fudbaleri Torina ubedljivo su pobedili Speciju na strani u utakmici pretposlednjeg kola Serije A.

Meč na "Alberto Piko" stadionu završen je pobedom gostiju od 4:0.

Mrežu je u prvom delu zatresao samo defanzivac Specije Pšemislav Višnjevski, koji je dao autogol u 24. minutu.

Samuele Riči je u 72. minutu duplirao prednost "bikova", a već u 76. je na 3:0 povisio reprezentativac Srbije Ivan Ilić.

Na kraju, konačan rezultat je duboko u sudijskoj nadoknadi postavio Jan Karamo.

U istom terminu je posle velikog preokreta Salernitana pobedila Udineze sa 3:2.

"Zebre" su u 25. minutu povele preko Marvina Zegelara, a u 30. je Ilija Nestorovski duplirao prednost gostiju.

Međutim, od 43. minuta je krenuo veliki preokret Salernitane. Tada je Grigoris Kastanjos prepolovio zaostatak svog tima, a Antonio Kandreva je u 57. poravnao rezultat. Pobedu domaćoj ekipi doneo je Vilijam Trost-Ekong u šestom minutu sudijske nadoknade.