VOŽDOVAC ŠOKIRAO ČUKARIČKI: "Brđani" ostali bez pobede u 90. minutu, TSC blizu Lige šampiona!

21.05.2023

23:05

Remi u poslednjem kolu ekipi iz Bačke Topole obezbediće i matematički istorijski rezultat.

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog odigrali su večeras bez pobednika, 1:1 u meču 36. kola Superlige Srbije. Ovim remijem belo-crni su se prektično oprostili od borbe za drugo mesto i kvalifikacije za Ligu šampiona.

Naime, TSC sada ima dva boda prednosti i remi u poslednjem kolu ekipi iz Bačke Topole doneće istorijski rezultat.

Čukarički je poveo golom Stefana Tomovića u 12. minutu. Voždovac je izjednačio pogotkom Danila Teodorovića u 90. minutu. "Brđani" su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 80. minutu isključen Sambu Sisoko.

TSC je u identičnom terminu u gostima pobedio Novi Pazar 4:1.

Golove za ekipu iz Bačke Topole postigli su Nemanja Petrović u 53, Aranđel Stojković u 57, Petar Ratkov u 67. i Stefan Vukić u 78. minutu. Jedini pogodak za Novi Pazar dao je Bojica Nikčević u 89. minutu iz penala.