NOVI PEHAR ZA REAL! Madriđani osvojili Kup kralja! (VIDEO)

23:57

"Kraljevski klub" po 20. put došao do pehara u nacionalnom Kupu.

Fudbaleri Reala

Fudbaleri Real Madrida osvojili su Kup kralja!

"Kraljevski klub" je u velikom finalu, koje se igralo na neutralnom stadionu u Sevilji, pobedio Osasunu rezultatom 2:1 (1:0).

Prvi gol na meču postigao je Rodrigo koji je mrežu tima iz Pamplone zatresao već u drugom minutu, na asistenciju Vinisijusa Žuniora.

Do izjednačenja je Osasuna stigla u 58. minutu, kada je Lukas Toro matirao Tiba Kurtou.

Međutim, pehar Realu doneo je Rodrigo drugim golom na utakmici, koji je postigao u 70. minutu.

Real je na taj način osvojio jubilarni 20. pehar nacionalnog Kupa, a prvi još od 2014. godine.