JUVENTUS NA SRPSKI POGON! Vlahović prekinuo post posle skoro tri meseca! (VIDEO)

03.05.2023

18:57

Tandem Srba obradovao fanove torinskog velikana.

Srpski centarfor Dušan Vlahović slavi gol protiv Lećea

Fudbaleri Juventusa savladali su Leće rezultatom 2:1 (2:1) u okviru 33. kola Serije A, a ispostavilo se pobedonosni gol delo je reprezentativca Srbije Dušana Vlahovića.

On je mrežu kluba sa Juga Italije zatresao u 40. minutu, čime je prekinuo golgeterski post u šampionatu koji je trajao od 6. februara i utakmice protiv Salernitane.

Vlahović je pogodio na asistenciju saigrača iz nacionalnog tima Filipa Kostića, a gol možete pogledati u videu.

Prethodno je vodeći pogodak za Juve dao Paredes, a izjednačenje Lećeu doneo je Sisaj.

Rezultat iz prvih 45 minuta ostao je na snazi do kraja duela, pa je domaćin stigao do nova tri boda u šampionatu.

Atalanta je savladala Speciju sa 3:2, pa se nastavlja dramatična trka za plasman u Ligu šampiona na Apeninima.

Salernitana i Fiorentina su remizirali rezultatom 3:3, dok je Sampdorija, srpskog stručnjaka Dejana Stankovića doživela novi neuspeh. Na stadionu "Luiđi Feraris" slavio je Torino - 0:2.