OPŠTA LUDNICA NA ENFILDU! Liverpul prokockao 3:0, pa Žota u 95. minutu SRUŠIO hrabri Totenhem!

30.04.2023

19:25

Meč za nezaborav!

Fudbaleri Liverpula slave gol Totenhemu

Fudbaleri Liverpula nadigrali su Totenhem sa 4:3 (3:1) u spektakularnoj utakmici 34. kola Premijer lige.

Totalna ludnica viđena je u nadoknadi vremena, Rišarlison je u 93. minutu doneo izjednačenje svom timu, ali je Žota dva minuta kasnije iskoristio grešku Moure za ogromno slavlje!

"Redsi" su fenomenalno započeli duel, te je već posle 15 minuta na semaforu "Enfilda" stajalo 3:0.

Pogađali su Džouns u 3, Dijaz u 5. i Salah iz penala u 15. minutu, a nadu "spursima" doneo je Kejn u finišu prvog poluvremena.

Londonski klub se potpuno vratio u igru pogotkom Sona u 77. minutu, Korejac je izbegao ofsajd i rutinski matirao Alisona, a usledila je ofanziva gostiju i opisana završnica.

Četa menadžera Jirgena Klopa pretekla je današnjeg rivala na premijerligaškoj tabeli. Liverpul ima 56 bodova, dva više od Totenhema sa mečom manje, pa se do kraja sezone očekuje uzbudljiva borba za podelu evropskih karata.