MUK NA ALIJANC ARENI: Bajern SENZACIONALNO eliminisan iz Kupa Nemačke! (VIDEO)

04.04.2023

23:08

Bavarska mašina ponovo "zaribala".

Fudbaleri Bajerna posle eliminacije iz Kupa Nemačke

Fudbaleri minhenskog Bajerna doživeli su senzacionalnu eliminaciju u Kupu Nemačke! Bavarci su poraženi u četvrtfinalu od Frajburga na Alijanc areni rezultatom 2:1 (1:1).

Nemačkog giganta skupo je koštao penal u sudijskoj nadoknadi koji je u gol pretvorio Holer.

Upamekano je Bajern doveo do vođstva u 19. minutu utakmice, a Hofler je samo osam minuta kasnije Frajburgu doneo izjednačenje.

Ipak, sve je rešeno "sa kreča" u 95. minutu susreta.

Podsetimo, ranije tokom dana plasman u polufinale najmasovnijeg takmičenja u Nemačkoj izborio je Ajntraht, koji je u Frankfurtu nadigrao Union Berlin sa 2:0.

Gigant iz Minhena se sada okreće borbi za titulu, a interesantno je da će priliku za osvetu protiv današnjeg rivala imati već za četiri dana, doduše kao gost...