ŠOK! Zbog UŽASNE povrede završio sezonu (VIDEO)

02.03.2023

07:57

Scena je bila zastrašujuća, igrači oba tima su se hvatali za glavu.

Talentovani golman lučanske Mladosti Željko Samčović (20) doživeo je tešku povredu. On je polomio ruku na utakmici 24. kola Superlige protiv Čukaričkog.

Samčović je posle jedne intervencije u 22. minutu nezgodno pao, jaukao je od bolova i odmah je bilo jasno da neće moći da nastavi susret. Scena je bila užasna, igrači oba tima su se hvatali za glavu, a uskoro je postalo jasno da golman Lučanaca mora u bolnicu.

Prema poslednjim inforamcijama, mladog čuvara mreže očekuje duga pauza, te je ova sezona za njega završena.

Što se samog meča tiče, Čukarički je trijumfovao minimalnim rezultatom (1:0). Jedini pogodak na meču viđen je u 88. minutu, a njega je postigao Luka Stojanović.