ZAKUVALO SE U SUPERLIGI: Partizanu VISI drugo mesto!

01.03.2023

21:29

Dele se karte za Evropu, na tabeli gužva iza Zvezde.

Fudbaleri Partizana slave gol Meniga

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 1:0 (0:0) u meču 24. kola Superlige Srbije.

Jedini pogodak na utakmici je postigao Luka Stojanović u 88. minutu. Mladost je imala ozbiljne šanse da povede već u 54. minutu, ali je Nikola Jojić promašio penal.

Luka Stojanović

Čuka je trenutno treća na tabeli Superlige Srbije sa 47 bodova a Mladost je na 14. mestu sa okruglo 20 bodova. Ekipa Čukaričkog je ovom pobedom osigurala opstanak na 3. mestu, odmah ispod Partizana.

Mladost će u slećem kolu gostovati Javoru u Ivanjici, a Čukarički će na svom terenu igrati protiv surduličkog Radnika.

Radnik je bliži opstanku u ligi nakon što je savladao Voždovac rezultatom 2:0.

Poslednji meč 24. kola je na programu je u petak od 19 sati, kada će se sastati Crvena zvezda i Partizan. Crno-beli trenutno imaju samo tri boda više od brđana.