NO MITRO, NO PARTY: Fulam je bez NAJBOLJEG čist prosek, Lukić dobio 45 minuta!

24.02.2023

23:11

Meč je obeležila i povreda Mateusa Kunje u 60. minutu. Brazilca su izneli na nosilima, a zamenio ga je Adama Traore.

Aleksandar Mitrović

U prvom meču 25. kola Premijer lige Fulam i Vulverhempton odigrali su nerešeno - 1:1.

Vulvsi su poveli u 23. minutu. Pablo Sarabija je bio na pravom mestu i došao je do odbijene lopte koju je sproveo u mrežu. Fulam je do izjednačenja mogao u nadoknadi prvog poluvremena nakon dobrog slobodnjaka Andreasa Pereire, ali je Sa sjajno odbranio.

Domaći su ipak uspeli da dođu do gola. Igrao se 64. minut kada je Manor Solomon sa ivice kaznenog prostora poslao projektil u mrežu gostiju.

Aleksandar Mitrović nije igrao za domaće zbog povrede, a Saša Lukić je u igru ušao početkom drugog poluvremena.

Fulam ima 39 bodova i nalazi se na 6. mestu, Vulvsi su na 15. poziciji sa 24 boda.